Nový rezidenční projekt Bukova je spojením moderního a rodinného bydlení s jedinečným výhledem v atraktivní lokalitě Horní Kosov v Jihlavě. Nabízí moderní bydlení v 52 rodinných a 5 bytových domech, jejichž výstavba je rozdělena do několika etap. Klade nadstandardní důraz na příjemné propojení s okolní přírodou. Součástí výstavby jsou multiaktivní dětská hřiště.

 

Rezidenční projekt Bukova nabízí zázemí komfortního a pohodlného bydlení pro všechny věkové kategorie.

52

RODINNÝCH DOMŮ, KAŽDÝ O VELIKOSTI 107m²

136

BYTŮ RŮZNÝCH VELIKOSTÍ V 5 BYTOVÝCH DOMECH

Záleží nám na kvalitě, vybíráme pouze kvalitní materiály a dodavatele.

 

Naše Benefity

  • náš přístup je individuální, klientskéch změny pro nás nejsou problém
  • máte možnost si vše prohlédnout osobně, stavíme pro Vás vzorový dům
  • nabízíme vysoký standard a moderní design – prohlédněte si kompletní standardy projektu
  • pokud to velikost pozemku dovolí, k domu je možné postavit garáž o velikosti 3×6 m za 300 000 Kč s DPH (cena bez vrat)
  • s hypotékou od nás získáte nejvíce bonusů. Znalecký posudek v ceně, pojištění rozestavěné stavby na jeden rok zdarma, velmi výhodné podmínky od bank, finanční bonus, daňové přiznání k dani z převodu nemovitého majetku

Lokalita Jihlava

Uprostřed rozsáhlé kopcovité, lesnaté a rybničnaté Českomoravské vrchoviny, po obou stranách bývalé zemské hranice mezi Čechami a Moravou, leží starobylé město Jihlava, nejstarší horní město českých zemí.

 

Horní Kosov

Horní Kosov  je část krajského města Jihlava. Nachází se na západě Jihlavy. K Jihlavě byl připojen 1. dubna 1980. Zajíždí sem trolejbusová linka C a autobusové linky 36 a 8. V roce 2009 zde bylo evidováno 632 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 3567 obyvatel. Dnes je Horní Kosov propojený zástavbou a infrastrukturou plně s Jihlavou a nadále se rozrůstá. Funguje zde pobočka české pošty.